Poslední lež-Epilog

28. října 2015 v 12:47 | EBBubeliny |  Bestie nikdy nespí
Je to tady, epilog. Úplný konec našho příběhu o Lethy. Doufám že se vám zakončení bude líbit a že mi napíšete komentář o to jak na vás tento příběh měl vliv. Jestli se vám líbil vývoj příběhu, postavy a tak dále. Pak máte ještě možnost zeptat se hlavních postav na cokoliv chcete vzhledem k tomu že bude speciál o rozhovorech s nimi.Stojím na balkoně manoru a pozoruji měsíc na obloze, třpytivé hvězdy. Vítr si hraje s mými bílými vlasy a vlají mi kolem tváře. Ruce mám položené na mírně vybouleném bříšku. Moje zlaté děti, tolik tajemství kolem nich budu muset říct pro jejich ochranu.

Ukápne mi jedna jediná slza a dopadne na mramor. Tak ráda bych se rozbrečela, jenže už to nejde, tolik slz jsem už promarnila. Zahleděla jsem se do neurčita a zavzpomínala na dnešní vyšetření.

Obyčejná gynekologická prohlídka se zvrtla v peklo. Šla se mnou Tori, Nathan s Leom. Potřebovala jsem jen udělat ultrazvuk a tak jsem uprosila Raoula, nech tam můžu jít. Celé vyšetření probíhalo v pořádku, dokud mi neřekli, že čekám dvě děti.

Překvapeně jsem hleděla na doktorku, co mě vyšetřovala. Chvíli se mračila do monitoru a pak mi to opět potvrdila. Držela jsem Tori za ruku a nechápavě na ni hleděla, ale nedokázala jsem ze sebe vysoukat jediné slovo.

Doktorka mi objasnila, že to nejsou dvojčata, dokonce nejsou ani stejně staré. Vývojový rozdíl mezi dětmi je takový, že je každé počaté jindy. Ubezpečila mě, že obě děti jsou v pořádku a zdravé jen že je možné, že porod bude komplikovaný z toho důvodu, že to mladší dítě nebude tak vyvinuté jak to druhé.

Když mi chtěla začít zakládat kartu tak jsem ji musela zastavit a vysvětlit ji malou lží že jsem tam jen kvůli tomu, že jsme z daleka a právě jsem se teprve dozvěděla, že jsem těhotná. Nabalila mi kopu brožurek, které teď leží rozsypané po posteli.

Čekala jsem jen na chvíli, kdy dojde Raoul, abych mu to řekla, i když netuším jak. Oznámit mu že pod srdcem krom jeho dítěte nosím ještě Danielove. Žmoulala jsem ruce a hleděla na prázdnou zahradu. Za pár minut má přijít a já nevím, co řeknu. V hlavě mi problesknul nápad, upřela jsem pohled na měsíc v tichém přání.

Uslyšela jsem cvaknout dveře a chvíli na to ucítila ruce omotané kolem pasu. Lechtivé bozky mi dopadali na obnažené rameno, co mě donutilo se mu vykroutit a otočit se mu tváří v tvář. Jantarové oči na mě hleděli v takové oddanosti, jakou jsem si nejenže nezasloužila a ani k tomu neměl důvod. Teplou dlaň mi položil na tvář, než se sklonil pro polibek.

"Jak jste se mi dnes měli?" zeptá se ze zájmem.

"Byla jsem na tom vyšetření." opatrně jsem řekla a nejistě se na něj koukla. V ten moment mu zmizl z tváře úsměv a nahradilo ho zamračení.

"Děje se něco? Je dítě v pořádku?" chrlil na mě jednu otázku za druhou.

"Ne, ne. Jsou v pořádku." Řekla jsem, abych ho uklidnila. Namačkala jsem se mu do objetí a cítila jsem, jak pod mými rukami trne.

"Jsou v pořádku? Oni- Teda chci říct-" Brebtal zmateně a já se musela zasmát.

"Ano jsou dvě. Budeme mít dvě děti." Ujistila jsem ho.

Popadnul mě do náručí, co mě donutilo zavýsknout. Několikrát se mnou zatočil a pak mě postavil na zem. To jeho štěstí bylo tak nakažlivé, byla samý úsměv, polibek, hladil mi bříško a mumlal směrem k němu. Jenže pořád na duši mi zůstával temný stín.

Nejenže nevím, jak se postarám o dvě děti, ale taky bude problém, jestli se zjistí koho to dítě je. Pokud se vůbec vlčí svět dozví, že čekám dědice, budou ho chtít. Kvůli mým dětem budou ochotní vest války a vyvražďovat. Ted ze mě bude máma a budu je muset ochránit za každou cenu. I kdybych se musela postavit proti celému světu.


KONEC


Chtěla bych poděkovat každému kdo to dočetl až sem. Je jedno jestli jste dali votes, komentář, poslali správu a nebo jen tíško čtete a tento příběh vám vykouzlil na tváři vrásky, usměv nebo i slzy.

Oznam: Napište klidně otázky které máte na postavy v povídce. Bude speciál.

Oznam č.2: Celá povídka bude editovaná a opět přidaná na WP i blog, takže pokud si budete chtít přečíst i novou verzi sledujte můj profil nebo pak tady bude přidaný oznam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama