Týden je málo !

8. července 2015 v 0:40 | EBBubeliny |  Výlevy jedné slečny

Jak jinak jsem se teď týden flákala u nás na chatě, je totiž hic na spadnutí ale pořád je to lepší než nějaká sněžná šlichta. Původně jsem tam měla jen jenom já s malým ale nakonec dojeli i rodiče a byla sranda. Hlavně když napustíte bazén a děti "odpracete" do vody a je celkem klid. Teda pokud na vás necakají vodu, nepotřebují smrkat, pít, jíst, čůrat, atd...

Samozřejmě když jsem balila dopadlo to sbalení bedny jídla a notasu. Říkala jsem si jak budu mít času na psaní, že mě nebude otravovat městk šum a že přece si můžu vzít notas ven a v klidu si u psaní zapálit a že mám hodné dítě. No samozřejmě byl v tom háček. Baterku do noťasu jsem nechala doma takže jsem byla odkazana na kábel takže venku to nepřipadalo v úvahu.

A pokud jsem vytáhla notas tak to skončilo řvaní protože malý chtěl hakí(vláčky) a sestra Pinoccia. Takže většinou notas byl na to aby tam běžel Chunnington (Koko nikdo nedohoní!- ano z té pohádky mi už šibe) a až malý usnul tak jel po miliontý Pinnocio. Nečekaně moje vysněné psaní kdy chci dopadlo tak že až děti usli, dogrilovali jsme, jsem mohla psát. Čili se nic nezměnilo a psala jsem v noci, jediné co se změnilo že jsem psala v dusném podkrovním patře místo paneláku.

Takže jsem se celý týden zabávala drobnostmi jako maximalní prostudovaní Epochy. Dokonce díky ní jsem dnes machrovala u Simpsnů před mým chlapem že Machu picchu nedobili Španělé. Bůh ví co na tom je pravdy že? S nějakým zázrakem se mi povedlo do sebe dostat třetinku piva a asi po paté konečně nalakovat nechty tak aby nebylo vidět gelové odrosty. Protože co si budem namlouvat moje nechtařka- maminka se se mnou válela na slunku takže nechty nemám udělané.

Tu chudou večeři si ani nejsem jistá jestli budu zminovat. Chtěli jsme si s přítelm udělat romantikoš večer a tak jsem se nabídla že něco udělám. Když jsem začla chystat tak mi bylo řečeno že nemá moc hlad tak jsem tam toho už víc ani nekrájela. Přitom témeř celý týden jsem byla živená grilovaným hermelínem, kuřecími prsami na sladko a jednou byl i pokus o opečení špekačků ale asi jsme koupili nějakou verzi přidej si maso sám a tak putovali našemu RR.

Bohužel po týdnu jsem nucená navrátit se do reality, čili zpátky k nám do bytu. Čeká mě halda povinností a ještě k tomu moje maminka má narozeniny takže super-mega-skvělý dort musím upéct plus dalších několik muffinu a drobností na zobaní. Emočně se připravit na nabitý večer jelikož po oslavě jdeme na zábavu.

A takvá perla na zasmatí. Dnes než jsme jeli domů jsme si s přítelem půjčili vzduchovku od tátu. No co připevnili jsme terč k třešni a že každý máme 5 pokusů. Nejenže je skvělé střílet do kopce, ale když máte horkotěžko metr šedesát a přítel dva mety tak se nestřilí zrovna nejlíp když je před vámi vysoká podpůrná zed která je o něco nižžší než vy. No a jak to dopadlo? Přítel se trefil do 1 a já sousedům obstřílela ribíz.

Doufám že se tam ještě tohle léto dostanu zase na nějakou delší dobu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama