Červenec 2015

Co nebo kdo je to vlastně muž?

27. července 2015 v 20:01 | EBBubeliny |  Muži z pohledu ženy

Mám takový pocit, že jsem tuhle rubriku neodstartovala správně a měli bychom si vlastně ujasnit, co nebo kdo, doopravdy muž je. Hodně žen při zmínce muž napadne několik horkých skoro až hříšných myšlenek. Ale jak je to doopravdy? Jak bychom charakterizovali muže? Jako první bychom si měli říct, že jsou dvě teorie o tom, jak vznikl muž.

Jak žít s chlapem a nezešílet

25. července 2015 v 13:16 | EBBubeliny |  Muži z pohledu ženy
VVěřím tomu, že to zažila téměř každá žena, která bydlí s chlapem. Ale nejspíš nejobecněji se to dělí na dvě kategorie, pohádkový sen a peklo kdy ho chcete strčit z 12 patrového domu a pak ho ještě pobodat. S muži je to jak na horské dráze a co si budeme nalhávat to i s námi. Ale před nedávnem jsem přemýšlela, jestli je fakt skutečná realita že v létě ve vztahu přichází víc krizí. Jestli je to tím že holky a ženy se míň oblékají a ukazují víc kůže nebo tím že všude po nás řvou reklamy o tom, jak si máme užívat života a jít pařit na milion festivalů, to netuším.

Ale v létě u většiny můžu, nastává takové to období dětského vzdoru anebo pro ženu začne pohádka o krásném princovi, který jí věnuje celé léto. Já zažila obojí a několikrát ale bohužel letos je to spíš o tom ubodaní.


Chatka číslo 22

21. července 2015 v 12:30 | EBBubeliny |  Bestie nikdy nespí

FanFiction na Wattpadu CZ/SK

19. července 2015 v 21:29 | EBBubeliny |  Projekty
Máme tady první vyhodnocení žánrového dotazníku a tím je FanFiction. Momentálně se do něj zapojilo 50 lidí. Jsem velice ráda že se vás zapojilo tolik, a že jste se podělili se mnou o svoje názory. Tak a tady máme výsledky.


Vysněná pracovna

19. července 2015 v 18:48 | EBBubeliny |  Výlevy jedné slečny
Jelikož v poslední době doma řešíme rekonstrukci bytu a co a kam umístime, tak jsem si dovolila si trošku zasnít ohledně vlasního domečku. Samozřejmě první co mě napadlo bylo provedení, rozvržení pokojů a pro přítele dvojgaráž protože jinam by se nenastěhoval. Takže vyličím vám menší představu mého vysněného doměčku a chci vám představit mísnost o které dost často přemyšlím vzhledem k tomu že momentálně máme PC v obyváku a pro mě je celkem rušivé když mi někdo do něčeho pořád kecá.

Projekty 2015

16. července 2015 v 15:44 | EBBubeliny |  Projekty

Probihá:
Anketa Wattpad komunita Romance

Anketa Wattpad komunita Paranormal

Anketa Wattpad komunita Teen Fiction

Anketa Wattpad komunita Fan FictionPlánuji:
"Recese"

Píšu 30


Hotovo:
Sbírka povídek- Vánoce
Můj projek do kterého se zapojilo dost autorů, ruzných žanrů ale měli jsme jednu věc společnou, psali jsme povídku na téma Vánoce. Najdete tam kopu nadherných povídek na tohle téma.

Sbírka povídek- Valentýn
Další můj projekt, stejně jak Vánoce tady se jednalo o tématiku Valentýnu.
Anketa Wattpad komunity CZ/SK

8. července 2015 v 22:29 | EBBubeliny |  Projekty
Před několika týdny jsem vytvořila anketu zameřenou na Wattpad komunitu České a Slovenské republiky. Anketa byla zložená z 15ti otázek, které jsem se sanžila napsat co nejvíc všeobecně a hlavně je zameřit na průměrné věci jako jsou žánre, první dojem, autor, atd. Rozeberu tu všechny otázky, u textových odpovědí vyberu jen ty nejzajimavější a to z toho důvodu že se vás zapojila neskutečných 93 lidí. Všem moc děkuji za spolupráci a ochotu zůčastnit se tohto průzkumu. Časem udělám další a to v rámci určitých žanrů které obsadili první příčky.


Slza sedumnactá

8. července 2015 v 20:38 | EBBubeliny |  Vlčí slzy
Přede mnou se rozprostíraly skleněné dveře, které zdobili kovové růže. Nemohla jsem ani na chvíli ukázat že mám strach, protože přes sklo jsem měla výhled na zástupy vlků, kteří čekali na terase a táhli se až do zahrady. Většina z nich byla v otrhaném, špinavém oblečení a dokonce vypadali vyhladověle. Zarazila jsem se s rukou těsně nad klikou, ale nakonec můj problém vyřešili dva vlci, kteří dveře otevřeli. Proplula jsem kolem nich co nejladněji, jak jsem svedla a stanula před stovkami očí.