Kapitola číslo 12

26. června 2015 v 20:59 | EBBubeliny |  Sukuba: Mrcha z podsvětí
Ležela jsem na své posteli a přemýšlela jsem, kam se vydám, potřebovala jsem doplnit energii, jak mi radil Drake. Jenže kam? Nikdy jsem po barech moc nechodila a těch pár, kterých znám nemíním navštívit. Chce to nějaké temnější místečko, kde budu mít šanci někoho sbalit.


Vyprskla jsem smíchy sama nad sebou, nedokážu si představit, že bych měla někoho dostat do postele. Převalila jsem se na záda a hleděla do stropu, nic mě nenapadalo, cítila jsem už od včera únavu. Myslela tohle Adelynn, že budu malátná a bez energie, a to doslova? Natáhla jsem se pro mobil a vyhledávala různé bary v okolí. Nakonec jsem si vyhlídla jeden v centru, protože jsem nechtěla sbalit chlapa u svého bytu.

Po další půl hodině přemlouvaní jsem stála před zrcadlem a přemýšlela, co s sebou provedu. Vlasy jsem si změnila na tmavě hnědou a oči protáhla do více mandlového tvaru a změnila barvu na modrou. Vždy mi to přišlo u holek atraktivní a atypické, dokud jsem neviděla že je většina jsou přebarvené blondýny.

Nakonec jsem ze svého bytu vykročila jako o mnoho vyšší a míň oblejší, v černých pouzdrových šatech a červených lodičkách, s kterými mi ladilo i prádlo. Jak jsem vycházela z domu, z vesela jsem pozdravila našeho domovníka a až když vykoktal překvapenou odpověď, došlo mi, že vypadám úplně jinak a tak mě nezná.

Po pár minutách jsem vystupovala z taxíku před barem, na mobilu jsem zkontrolovala, jestli jsem správně. Našla jsem si bar poblíž bussnies centra kde je hodně kanceláří proto jsem se nahodila tak formálně, moje alibi je jednoduché jsem prostě sekretářka. Kolik chlapů už naletělo sekretářkám a teprve v kolik jich bylo v pornu. Sebevědomě jsem vkročila do baru a s hlubokým nádechem se narovnala.

Bar byl průměrný, matně osvětlený s kopou boxů ale s tím rozdílem že tady byla nadpoloviční většina kravaťáci. Pohledem jsem projela po osazenstvu a vydala se co možná nejladnějším krokem k baru. Zabrala jsem si jednu z barových židliček a prohodila si nohu přes nohu. Při objednávce jsem se zarazila a přemýšlela co si dát ale nakonec jsem skončila u ginu s tonikem. Nikdy mi tohle pití nechutnalo, ale můžu si s ním hrát ve sklenici a čekat až se rozpustí led.

Natočila jsem se mírně od baru a pozorovala lidi na okolo, většina z nich tady byli v partičkách ale našlo se tady i pár osamělých jedinců. O dvě místa vedle mě seděl mladý chlap. Tmavé rozcuchané vlasy, zelené oči upřené do skleničky s whisky, mírné strniště na tváři vypadlo sexy, povolená kravata přes tmavě zelenou košili. Fascinoval mě tím svým výzorem zraněného štěňátka a tak jsem popadla skleničku a přisedla si k němu.

"Neruším?" zeptala jsem se zdvořile a letmo na něj pohlédla, nevěnoval mi ani za mák pozornosti a jen pokrčil rameny, vlil do sebe obsah skleničky a svíral ji v dlani. Jak kdyby na té skleničce záleželo, jestli se mu rozpadne svět nebo bude v celku. Pošoupla jsem svoji sklenici k němu, a to ho donutilo na mě vzhlédnout, překvapeně zamrkal jak kdyby si až teď uvědomil, že si k němu někdo přisedl. Bylo to divné, ale opilý nebyl, to bylo poznat.

"Myslím si, že ji potřebuješ víc než já, a stejně gin moc nepiju."blbotala jsem nesouvisle a on se na mě prostě usmál a podal mi ruku. "Omlouvám se, slečno, byl jsem nezdvořilý." Smutně řekl a bylo vidět, že ho to vážně mrzí. Oplatila jsem mu úsměv a stiskla mu ruku. "To je v pořádku každý máme raz za čas den blbec, jinak jmenuji se Michell." Všimla jsem si, jak mě projel pohledem a spokojeně se sama pro sebe usmála.

"Jsem Ben." Přikývla jsem a pozorovala jeho rysy. Objednal nám další pití ale teď jsem si objednala ananasový likér, vždy mi chutnal víc než ostatní alkohol. "Cože jsi tady sama?" zeptal se mě a celkem mě to překvapilo, spíš vypadal, že budu muset odpovědi z něj tahat já.

Mávla jsem teda rukou do vzduchu a plácla první, co mě napadlo. "Byla jsem dlouho v práci, šéf je osina v zadku a naložil mi toho víc, než jsem mohla zvládnout v normálním čase. A když už jsem měla hotovo tak jsem si řekla, že zajdu na skleničku, než půjdu spát." Až když jsem to ze sebe vypustila tak mi došlo, že zním jak chronický alkoholik ale on jen přikývl.

"Znám to, vlastně dnes zrovna zapijím žal." Trpce se zasmál. "Po čtyřech letech tvrdé práce jsem se dočkal povýšení a je ze mě zástupce ředitele, jenže je ze mě politováníhodný chudák protože to nemám s kým oslavit. Tak jsem se hnal za kariérou a podlehl práci že ode mě všichni utekli, a dnes když jsem jim chtěl ukázat, že jsem to konečně dokázal to už nemám komu." Smutně si povzdech a naklopil do sebe další skleničku.

"Chápu tě, taky bych pro kariéru udělala cokoliv." Mírně jsem se zasmála a v duchu si zatleskala, že to nebylo falešné. "Vlastně já to už dělám, ponižuji se jak sekretářka abych měla nějakou praxi do budoucna, a tím pádem mám nulový osobní život."

Napila jsem se svého pití a zahleděla se mu do očí. "Ale víš co, nebudeme se litovat." odhodlaně jsem mu řekla a jemu přes rty proběhl úsměv. Vítězoslavně jsem chtěla vyskočit, i když jsem zatím neměla vyhráno. Hodila jsem pár bankovek na bar a zvedla se, chystala jsem se udělat riskantní krok, ale velice jsem doufala, že zabere. "Jdu na jídlo, dokud mají někde otevřeno, jdeš se mnou?" řekla jsem, jak nejkouzelněji jsem mohla, v jeho očích něco zaplálo a taky dal peníze na stůl.

--

Běželi jsme po ulici, v jedné ruce jsem držela svoje lodičky a druhou jsem se držela Bena, který nesl v tašce jídlo. Lilo jak z konve, že se dešťové kapky odráželi od chodníku. Zapadli jsme pod úzkou stříšku před jeho vchodem. Venku už byla tma a tak nás jen mírně osvětlovalo světlo blízké lampy, byli jsme spíš stíny než dvě bytosti. Využila jsem příležitosti a přitiskla se k němu a s mým tělem i mé rty.

Na chvíli strnul, jak kdyby byl překvapený mým chováním, ale já mu celý večer dávala náznaky, jenže nemusela jsem čekat dlouho. Hned na to mi bozk opětoval a přitiskl mě na boční zeď vchodu. Pomalu jsem jazykem obkroužila jeho rty a jemně se zakousla. Jeho ruce se přesunuli na moje boky. Přitáhla jsem si ho ještě blíž a obejmula ho kolem krku. Naše jazyky se proplétaly a jeho ruce jezdili po mém těle.

Odtrhla jsem se od něj a zhluboka se nadechla, nervózně se zasmál a já se jazykem vydala po jeho krku až k uchu, trošku jsem ho kousla a zašeptala nejroztouženěji jak jsem mohla. "Pojďme nahoru." Začal přikyvovat a hledat klíče po kapsách. Rozrazil vchod jak kdyby na tom záležel život a já ho následovala. Zapadli jsme do jeho bytu a já hned upustila boty a on s tašku s jídlem.

Přitiskl se na mě a přirazil mě o dveře, omotala jsem mu ruky kolem ramen a vyskočila, tak že mě musel chytnout za stehna. Přitiskl se mezi ně a mě se vyhrnula sukně, až k kalhotkám. Přes tenkou látku kalhotek a jeho riflí jsem i tak cítila, že je tvrdý.

Opět jsem ho zatáhla do bozku a on svoje ruky přesunul na můj zadek, který stiskl. Vydala jsem ze sebe zasténaní, které ho popohnalo k tomu, aby mě odnesl do ložnice. Nestihl mě ani položit na poste,l protože jsem se ho pustila a postrčila jsem ho na ni.

Rozepla jsem si šaty a nechala je padnout na zem. Pomalým krokem jsem se k němu vydala pohupovala boky do neviditelného rytmu, pozorovala jsem ho jak mě hltá očima. Zastavila jsem se těsně od něj abych ho chytla za kravatu a přitáhla si ho k době, dala jsem mu lehký bozk a zatlačila ho na postel.

Hned jsem se pustila do jeho vysvlíkání, stáhla jsem mu rifle i se spodním prádlem. Šoková terapie je nejlepší, i když teď bych ani sama sebe nezastavila. Mela jsem na něj chuť, a ta energie, kterou vyzařoval, byla velice lákavá.

Klekla jsem si přes něj a pomalu jsem mu rozepínat košili. Moje prsa se houpaly kousek nad jeho břichem a on toho hned využil, aby mi zajel prsty pod košíčky podprsenky. Jakmile projel studenými prsty přes bradavky, cítila jsem, jak mi tvrdnou, jemně mě do nich štípnul a ja mu pak stáhla košili. Chytl mě za boky a posadil si mě nad sebe.

Ani jsem si s ním nemusela hrát, byl připravený, byla jsem kousek nad ním, ale překážkou byli pořád kalhotky. Hladil mě po celém těle, tak jsem se natáhla a sundala si podprsenku. Posadil se a přitiskl si mě na holou hrud, tím pádem jsem na něm seděla. Laskal mi prsa a hrál si s nimi, zaklonila jsem hlavu a vzdychla jsem. Bral to jak schválení a tak vzal mé prso do úst a začal ho sát. Zaťala jsem mu prsty do zad a zaklonila hlavu.

Ucítila jsem ruku mezi nohami, nejprve mě hladil a poté do mě pronikl prstem. Začal mě dráždit a já se čím dál jsem se vrtěla. Chvíli na to když do mě strčil i druhý prst jsem ho povalila zpátky do postele a odsunula svoje kalhotky stranou. Opět jsem klečela nad ním a jednou rukou ho držela, pomalu jsem přiložila špičku k štěrbince a polehoučku se pohybovala, nech ho vydráždím.

Jeho ruce hnětly moje boky a přerývavě dýchal. Dosedla jsem na něj plnou vahou a on šokovaně vydechl. "Panebože." Zašeptal, jenže nenechala jsem ho dlouho vydechnout, trochu jsem se zavrtěla, aby mi to bylo pohodlné a začla se pohybovat. Nabírala jsem čím dál víc na tempu, jeho ruce mi mačkali prsa, ale v tento moment mi to bylo jedno.

Cítila jsem narůstající energií, popadl mě za boky a překulil se nade mě, rukami se zapřel vedle mé hlavy a začal zběsile přirážet. Vzdychala jsem a držela se jeho ramenou, postel pod našimi těly vrzala a já začínala cítit, že Ben je už na krajíčku a já taky. Vykřikla jsem a volala jsem boha. V tu chvíli se udělal a do mě začla proudit energie. Tak čistá a silná jak jen od neposkvrněného člověka může být. A jak to vím? Moje sukubí část to poznala.

Svalil se vedle mě a pokusil se mě přitáhnout do obětí, ale já se odtáhla. "Odpočívej, stejně musím jít." A než jsem se oblíkla, už dávno spal. Možná ráno přijde do práce pozdě, ale mě to nezajímá. Pomocí proměny jsem si usušila oblečení a oblékla nepromokavý kabát, popadla jsem svoji kabelku a s tichým cvak opustila jeho byt.

Moje nohy mířily do klubu, kam mě vzala Adelynn, chtěla jsem jí vidět a promluvit si s ní. Myslím si, že už na dálku pozná, že se něco změnilo, protože se cítím jak malá supernova. A zatraceně se mi to libí.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama