Dvacetiminutové vyjednavaní

9. června 2015 v 13:20 | MagicEbišiatko |  Bestie nikdy nespí"Co přesně chceš za ten protijed?" sykla jsem a zkřížila si ruce na prsou. Daniel se vítězoslavně usmál. "Jelikož tě nemůžu mít napořád tak řekněme, že tohle," vytáhl nějakou světlešedou lahvičku. " vyměním za víkend s tebou." Šokovaně jsem na něj hleděla.

"Tak to ani náhodou!" zavrčela jsem, jenže odpověď mi byl jenom smích. "Ani o hodinu dřív chci dvě noci. Nemusí to být tady, klidně sami dva ale dostanu dvě noci nebo půjdeš domů zakopat sestru."


Nejistě jsem přešlápla na místě a přemýšlela co dělat. Dlouho se mi nestalo, že bych nevěděla co odpovědět. Když jsme sem mířili v hloubi duše jsem doufala, že z té otravy obviní Cadencii ale ne že narovinu řekne, že Tori otrávil. Zpětně jsem vzpomínala, co všechno byla hra a co realita. "Co z toho všeho byla iluze?" Překvapeně zamrkal a mile se na mě usmál.

"O čem konkrétně mluvíš?" nechápavě se mě zeptal, ale já jsem mu už ani za mák nevěřila. "Nekoukej na mě tak! Moc dobře víš, o čem mluvím. Chci vědět, co všechno byla lež a co realita. Pochybuji, že své vlkodlaky trestáš tím, že jim nedovolíš nakoupit hadříky."
"Proč bych ti měl něco vysvětlovat? Nejsi můj lukoi a kdybys byla tak tě potrestám za tvou drzost. Chceš ten protijed nebo ne?" zamával mi lahvičkou před obličejem a znovu mě připomněl, že se mám rozhodnout. Co jsou to dva dny s porovnáním života mé sestry? Jediné čeho se bojím je to, že padnu do nějaké léčky, z které nebude cesty zpět.

"Dobře, dva dny ale ani o hodinu navíc." Varovně jsem zvedla prst do vzduchu, abych tomu dodala důraz, ale stejně v závěru jsem si jenom připadala trapně. "Ale mám podmínku." Pobaveně mě pozoroval a bylo jasně vidět, jak moc velkou šanci mám, že mi ji splní.

"Jakoupak? Je ti doufám jasné, že zaleží jenom na mě, jestli tu podmínku splním, protože pokud ji chceš zachránit tak se mnou budeš muset odjet tak nebo tak." Pobaveně poznamenal a bylo úplně jasné, že se baví na můj účet. Ale co můžu ztratit? Celou tu dobu jsem pro něj byla jenom zábava, tak už víc to pokazit nemůžu.

"Chci vidět Rayana." Vyhrkla jsem to, ale to byla věc, na kterou jsem myslela od té doby, co jsme opustili lunapar. Neviděla jsem ho tam, a při pomyšlení na to, co vše, Daniel může provést mě mrazí v zádech.

Jenže on se znovu zazubil a otočil ke mně monitor. V první moment jsem si nebyla jistá, co vidím a pak mi došlo, že se koukám na nějakou kobku a po pár zamrkáních jsem si všimla, že v rohu kobky leží schoulená osoba. Na černobílé obrazovce nebylo moc vidět, o koho jde, ale to nebyla potřeba, netrvalo dlouho a věděla jsem, že jde o Rayana.

Prudce jsem se nadechla ani jsem si neuvědomovala, že jsem celou dobu zadržovala dech. Daniel ho tam držel jak zvíře, nechtěla jsem vědět, co mu provádějí, ale musela jsem. "Co jsi mu provedl?" naštvaně jsem vyštěkla na Daniela, ale nedokázala jsem spustit oči z obrazovky. Jenže on si ji otočil zpátky a založil si ruce na prsou.

"Chtěla jsi ho vidět, svoji část dohody jsem dodržel a teď ty." Natáhl se pro lahvičku protiléku a hodil mi ji. Zachytila jsem ji do dlaně a přitiskla si ji na prsa.
"Tohle ještě dořešíme." zavrčela jsem na něj a otočila se k odchodu. Musím se co nejdřív domů za Tori.

Než jsem ale stihla zmáčknout kliku, Daniel mě prudce přirazil na dveře. Z druhé strany dveří jsem zaslechla vrčení. "Šššt." Řekla jsem a v ten moment vrčení ustalo. Cítila jsem jeho svalnaté tělo na sobě, ruky mi vytáhl nad hlavu a pevně je chytl. Nebyla jsem si teď jistá, co bych uvítala víc, jestli to že by mě znásilnil nebo by mi ublížil.

Pozorovala jsem jeho modré oči, jak se přivřeli a nebyla jsem schopná jakkoliv reagovat. Přitiskl se na mě ještě víc a ucítila jsem na klíční kosti jeho horký dech. Jak málo stačí k tomu, aby mi po celém těle naběhla husí kůže. Ucítila jsem jeho vlhké rty na krku a celé mé tělo začlo vláčnět.

V tu chvílí jsem si vzpomněla na Rayana zavřeného někde v kobce. Vyškubla jsem ruky z jeho sevření a odstrčila ho co nejdál ze svého dosahu. "Ty parchante." Zavrčela jsem, a rukou se dotkla krku, kde ještě před malým okamžikem byli jeho rty, kterým se v ten moment zvlnili do pobaveného úšklebku. Narovnala jsem se a rozhodla jsem se, že vyzkouším, co jsem se nového dočetla.

"FreyjaJeghentetmin lukoi" pozorovala jsem Daniela, jak se pomalu sune k mým nohám a čím dal, cítila větší zadostučinění. Dokázal mě vzrušit, donutit mě prahnout po jeho tělu ale jeho duše mě vůbec nelákala a o to mě to činilo odolnější. "Ty, lukoi, ke mně vazný, seš povinný vyslechnout mého vlka i ducha který nestojí o tvůj dotek bez mého svolení."

Cítila jsem jak kdyby, se kousek mě uvolnil. Daniel si stoupnul a pokusil se na mě naštvaně vrhnout, ale zastavil se kousek ode mě. Vítězoslavně jsem se usmála a sledovala, jak se prohlubuje jeho zlost. Pro tentokrát jsem měla vyhráno.

"Když se necháš označit jednostranně má to své nevýhody ale, když ještě k tomu dáš dané osobě přístup k informacím, seš v háji. Pamatuj si Danieli, to že, vyhraješ boj neznamená, že vyhraješ válku. V pátek budu nachystaná na ty dvě noci." Bez jakéhokoliv dalšího slova jsem konečně vzala za kliku a nechala ho tam nech si skřípe zuby nad svou pitomostí.

Jen jsem kývla na vlky a vypadli jsme nejrychleji, jak to šlo. Nečekala jsem na žádnou slušnost nic, prostě jsme běželi jako o závod, jenže se smrtí. Důležité je, abychom byli u Tori dřív než ona, protože když ne. Budu to celé muset podstoupit a všechno přijde vniveč. Mám dva dny na to, abych se psychicky připravila na všechny možné podrazy od Daniela. To že mu můžu dát příkaz, neznamená, že ho mám na vodidle, to mám jen své vlky. U něj jde o to, aby si to přál můj vlk a taky další kopa pravidel.

Jenže v závěru to bude prd platný, protože on si najde způsob na to, aby mě za tenhle podraz potrestal."FreyjaJeghentetmin lukoi" - Jsem Freyja, volám tě můj lukoi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Angelique Angelique | Web | 10. června 2015 v 23:11 | Reagovat

hodnocení ti nejspíš udělám během zítřka :)

2 magic-ebisiatko magic-ebisiatko | E-mail | Web | 11. června 2015 v 13:03 | Reagovat

[1]: Děkuji =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama