Červen 2015

Kapitola číslo 12

26. června 2015 v 20:59 | EBBubeliny |  Sukuba: Mrcha z podsvětí
Ležela jsem na své posteli a přemýšlela jsem, kam se vydám, potřebovala jsem doplnit energii, jak mi radil Drake. Jenže kam? Nikdy jsem po barech moc nechodila a těch pár, kterých znám nemíním navštívit. Chce to nějaké temnější místečko, kde budu mít šanci někoho sbalit.

Klidně ještě jednou

23. června 2015 v 22:57 | EBBubeliny |  Myšlenka dne
Rozhodla jsem se napsat článek i na téma filmů které si opakovaně ráda kouknu a samozřejmě jsem opět vybrala z filmů z poslední doby. Upozornuji, to že se filmy libí mě neznamená že hned automaticky se budou líbit i vám. Děkuji že budete respektovat můj názor.

Stačí jen jednou

23. června 2015 v 14:10 | MagicEbišiatko |  Myšlenka dne
Nedivte se že v článku nejsou obrázky, drahý blog mě nechtěl povolit zveřejnění protože si myslel že to je 40 000 znaků, takže až když jsem je smazala mi to dovolilo publikovat článek.

Před pár dny jsem koukala na film a z toho vzniklo, že sestavím takový menší seznam filmového odpadu, za poslední dobu mám pocit, že s těmi filmy to jde čím dál do kytek. Ano, letos má vyjít několik "fenomenálních" pohádek, na které dlouhodobě dělají reklamu ale podle toho co jsem letos už viděla, začínám se děsit. Prosím neberte to jak žebříček, vážně spíš seznam filmů které mi stačili vidět jednou, nejsem žádný machr na recenze nebo tak a zas nestojím o zveřejňovaní svého názoru, na nějakých kinematografických portálech aby se někdo do mě navážel. Berte to tím pádem s nadhledem.

Kapitola číslo 11

22. června 2015 v 15:11 | MagicEbišiatko |  Sukuba: Mrcha z podsvětí
Viděla jsem před sebou stříbrně-modré světlo, jemně problikávalo a vznášelo se nad zemí v černočerné tmě. Neviděla jsem ani na sebe, ale cítila jsem potřebu se toho světla dotknout, nebylo daleko a tak jsem po něm natáhla ruku, ale přesto jsem nedosáhla. Popošla jsem pár kroků a světlo zintenzivnilo svoji zář. S rukou před sebou jsem opatrně projela prsty po tom světle a v ten moment jak kdybych se dotkla ledové vody. Chtěla jsem ucuknout, když v tom to světlo vybouchlo.

Výlevy jedné slečny

18. června 2015 v 18:32 | EBBubeliny |  Výlevy jedné slečny
Znáte takový ten pocit absolutní bezcenosti ? I když spíš zatracení a ztráty smyslu života. Nevím jestli je to nějaká popubertalní krize, protože vzhledem k mému věku tá pubertalní krize už nehrozí. Ale začiná se to nádherně blížit syndromu vyhoření.

Pomalu na mě dopadajicí apatie je čím dál horší, jelikož mě začiná štvát čím dál víc věcí. Či se jedná o to jak rozdělit svůj čas mezi rodinu, koníčky, domácnost nebo o to jak naplnit očekavaní okolí vůči mé osobě.

Chtěla bych to psaní rozvíjet jenže není kdy. Ono většina by mi na to řekla tak si najdi čas a že argument je na všechno, ale bohužel pravda je taková že až se dostanu k počítači tak je většinou deset večer, nebo i později když syn nechce spát. Poté píšu až do ranních hodin a zas ráno vstavám.

Nevyspalá, podražděná, rozlamaná s sezení u počítače. Do toho musím fungovat už n.a sto procent hned po ránu jinak by mi synátor obrátil byt vzhuru nohama. Pokud jste to přečetli až po sem a nebaví vás to tak vám řeknu že to bude už jen horší.

Slza šestnáctá

18. června 2015 v 10:08 | MagicEbišiatko |  Vlčí slzy

Když jde inspirace a čas proti nám aneb Writer's block

14. června 2015 v 23:13 | MagicEbišiatko |  Myšlenka dne
Když jde inspirace a čas proti nám aneb Writer's block
Asi není nikdo, kdo by ho neznal, téměř každý kdo někam zveřejňuje, si tím prošel, a pokud nezveřejňuje tak prostě mu to jen tak nepřišlo. Každý WB máme jiný, to je jasné. Základ celého problému je inspirace. A ta právě nepřichází, anebo přichází, ale s totálními hloupostmi. Prošla jsem si několika fázemi WB a teď asi doléhá na mě ten nejhorší druh a to je čas. Ale projdeme si to postupně.


· Vím, co chci psát, ale nemám to kdy psát.
· Nevím, co budu psát, ale mám čas.
· Mám nové nápady k příběhům, ale stávající se mi nedaří dopsat.


Přehled

14. června 2015 v 17:54 | MagicEbišiatko |  News

Během dnešního dne jsem se rozhodla sestavit meněí přehled ohledně svých příběhu a tak jsem si s tím trošku pohrála a okradla wattpad.

Menší shrnutí:

Počty k 14.6
Bestie nikdy nespí (20 kapitol, 3 speciály) = 37822 slov
Vlčí slzy (15 kapitol) = 19483
Sukuba: Mrcha z podvětí (10 kapitol, 1 speciál) = 14423 slov
Prokletá (Prolog) 507

Celkově zveřejněných slov na wattpadu: 72 235 !

Takže něco málo je už za mnou a ještě kopa věcí předemnou. Tady je přehled co nás čeká:


Dvacetiminutové vyjednavaní

9. června 2015 v 13:20 | MagicEbišiatko |  Bestie nikdy nespí"Co přesně chceš za ten protijed?" sykla jsem a zkřížila si ruce na prsou. Daniel se vítězoslavně usmál. "Jelikož tě nemůžu mít napořád tak řekněme, že tohle," vytáhl nějakou světlešedou lahvičku. " vyměním za víkend s tebou." Šokovaně jsem na něj hleděla.

"Tak to ani náhodou!" zavrčela jsem, jenže odpověď mi byl jenom smích. "Ani o hodinu dřív chci dvě noci. Nemusí to být tady, klidně sami dva ale dostanu dvě noci nebo půjdeš domů zakopat sestru."

Osudí

6. června 2015 v 21:52 | MagicEbišiatko |  Osudí

Dostat se do jiných světů je někdy jednoduší než si myslíme. 
Nepotřebujeme na to žádné nástupiště, skříň nebo telefonní budku.
Když nás osud zavolá tak se tam ocitneme.
Není to jako kouzlo, je to spíš šeptem pronesené přání uprostřed noci.
Je to nejhlubší touha srdce, a ta nás zavede přímo tam…

Mapa kralovství :