Tři sokyně

21. ledna 2015 v 12:30 | MagicEbišiatko |  Bestie nikdy nespí
Daniel se na mě ani nepodíval a nechal mě zavíjet na zemi. Citila jsem jak se mi zranění stahuje zpátky. Díky bohu za rychlou regeneraci. Vedle mě na zemi seděla Tatia a hladila mě po čumaku. Vděčně jsem zavrěla a přeměnila se zpátky. " Zmetek jeden." Ulevila jsem si nahlas na čem se Tatia zasmála. " On není zmetek, je celkem hodný, ale víš je to ulfric a musí si držet nějakou morálku. Bež se vysprchovat a natáhni se do mé postele. To triko můžeš vyhodit."starostlivě si prohlidla muj krk. " Jdu ti zatím sehnat nějaký pokoj a kdyžtak dojdu. Skus se s nikým nepoprat, Danielovi by se to nelíbilo."

Shodila jsem ze sebe špinavé triko od krve a znova zalezla do sprchy. Po sprše jsem si natáhla čisté a zababušila se do peřiny. Ta postel byla tak měkká, že jsem po chvilce usla. Zdálo se mi, že běžím lesem se svojí starou smečkou. Když z ničeho nic se tam objevil Daniel a moje smečka zmizla. "Ted jsi jen moje, jsem tvůj ulfric." Zašeptal a pohladil mě po tváři.

Probudila jsem se celá zadýchaná. Chvíli na to mi zakručelo v žaludku. Musím jít najít nějakou kuchyň. Oblíkla jsem si džíny a nazula boty. Opatrně jsem vykoukla z pokoje. Na chodbě nikdo nebyl. Tak jsem se po chvíli přemyšlení vydala doprava. Procházela jsem kolem dveří s hodně jmény stále nikde žádna kuchyň. Došla jsem do čtvercové místnosti, kde byly gauče a stolky. Skoro nikdo tu nebyl, až na dvojici kluků. Jeden mi byl povědomý. Když jsem došla blíž tak jsem si všimla, že jsou to dvojčata.

"Ee, ahoj kluci. Mužete mi poradit kde najdu nějakou kuchyň nebo jídlo?" opatrně jsem se jich zeptala. Oba dva okamžitě přestali hrát karty a upřeli na mě svoje modré oči. Bylo to celkem znervoznujicí jak byli stejní. "Jo jasně, mi ti to ukážem, ty seš ta nová že ano?" usmál se na mě ten v zeleném tričku. "Jo jinak já jsem Sam a tohle je muj bratr Paul. Paul se na mě zazubil " Daniel nespomínal, že si taková kočka." Sam ho praštil do ramene a stoupnul si.

"Já jsem Lethy a ano jsem tady nová, a bohužel to tu neznám tak jestli by jste mohli. Vážně mam hlad." Nalehavě jsem se na ně koukla, na což se z gauče vyhrabal i Paul a mávnul na mě, že ho mám následovat. Každý šel z jedné mojí strany a zasypávali mě otázkami nebo mi skládali komplimenty. Vlasně jsou celkem vtipný a sympatický. Došli jsme před dveře s nápisem hlavní kuchyň.

Paul mě chytnul za ruku "Omlouvám se my lady,"zamrkal na mě "ale bohužel muj ulfric si vyžaduje služby jeho Skölla." Zasmála jsem se jeho šaškovaní. "Pojď ty blázne, jinak bude zas řvaní, jak se bliži lunapar tak je zas nějaký nervozní obvzlášt teď." Potáhnul ho za vlasy Sam a táhnul ho chodbou dál. " S nikým se nepoper!" zakřičel na mě Sam a už miznuli na konci chodby. To je tady jako pozdrav? S nikým se nepoper ? Jsem tady ani ne den, proč bych se měla s někým poprat?

Vešla jsem do obrovské kuchyně. Bylo tady několik lednic, skřín a sporáků. Evidentně je to važně velká smečka. Na konci kuchyně byli dvoj dveře do jídelny. Otevřela jsem nejbližší lednici a vytáhla odsud nějaké pomazánkové máslo a když jsem natrefila na skřínku s pečivem a příborem, tak jsem se pobrala do jídelny. Ještě že je tady evidentně nějaký úchyl na štítky.

Posadila jsem se k jednomu ze stolů. V jídelně skoro nikdo nebyl, až na tři holky co si štěbotali u stolu, ale jakmile si mě všimli tak dali hlavě k sobě a začli si něco šeptat vůbec se mi to nelibilo ale neřešila jsem je. Zrazu jedna z nich vstala. Černé dlouhé vlasy ji sahaly po zadek a byla stělesnění krásy. Plné prsa se vzdouvali pod titerným tílkem a oblé boky byly nepatrně schované v minikraťasích. Když jsem byla na začátku puberty vždy jsem doufala, že budu mít taky takové ženské proporce. Došla úplně k mému stolu a opřela se o něj rukama.

"Tak ty si myslíš, že jenom tak se přidáš do našeho klanu a zabereš si pro sebe všechno ?" Koukla jsem na ni a pohled zpátky stočila k svému jídlu. Nevím, o čem mele, kravka vyšinutá. Zdrapila mě za ruku a zaryla mi svoje douhé umělé nechty do ruky. "Mě budeš odpovídat ty prašivá čubko! Jsem tvoje budoucí lupa." Vytrhla jsem jí ruku ze sevření a povýšenecky se na ni koukla " Budu ti odpovídat až lupou budeš." Pohrdlivě jsem se na ni zasmála a znova chytla nůž na pomazánku. Zahnala se po mě že mě udeří do tváře ale byla jsem rychlejší. Vykroutila jsem ji ruku a zabodla ji do ruky máslový nůž. " Teď si bež za ulfricem fňukat, nech ti olíže rány. Čubko." Otočila jsem se na patě a vypadla z jídelny dřív, než se stihly všechny tři vzpamatovat.

Rychle jsem běžela chodbami, abych se vrátila do Tatianiného pokoje.Vlastně když jsem nad tím přemýšlela, tak jsem se s nikým neporvala. Jen jsem do ní bodla nuž. Bod pro mě. Zabočila jsem do poslední chodby a rovnou vběhla do náruče Daniela. "Ale kam pospícháš?" zvesela se mě zeptal. Po chvíli se nadechnul a na očích mu bylo poznat že cíti krev. "Jseš pořádku? Co se stalo?" začal si mě starostlivě prohlížet jestli nejsem zraněná. Začla jsem se nepřijemně ošívat. "Mě nic není." Řekla jsem v položerte a jemu se zúžili oči. Začla jsem kolem sebe cítit jeho silu ulfrica, můj vlk ve mě se podvědomě stáhnul. Srabe.

"Co jsi provedla."zahrmel na mě, Tatia vykoukla z pokoje. Sakra stačil takový kousek a mohla jsem se vyhnout maléru. Tatia pomalu začla zavírat dveře, ale Daniel si všimnul kam směruje můj pohled. "Tatio!" zahřímal na celou chodbu. Ta se přikrčila a poslušně vylezla z pokoje. "Za mnou, obě!" štěknul po nás a my jsme se se klopenými hlavami vydali za ní. Co ja za to můžu, že ta kráva si na mě dovolovala. Nebudu ji podřízená, co si jako o sobě myslí že ona bude lupou. Mě to je u prdele, pro mě za mě nech je i v cirkuse, ale zatím jí není a její vlk je slabší. Durdila jsem se v duchu.

Procházeli jsme kopu chodeb a takových těch místností s gauči, některé měli i televizi nebo rádio. Byl to tu strašný labyrint. Čím dal jsme potkávali větší skupiny vlkodlaků a strašně na nás čuměli. V jedné takové mísnosti se k nám připojil Sam. Kývnul na nás a v tichosti šel s námi. Evidentně vycítil, že jsme nasrali ulfrica.

Došli jsme nakonec k velkým bilým dveřím. Ty neměli štítek. Ale to dá logiku, že byly Danielové, byli procitené jeho pachem. Vešli jsme do pracovny s dvomi gauči a obrovským psacím stolem, naproti kterému byly dvě křesílka. Měl tu po celé zdi buď obrazy nebo poličky s knihami. Celkově to bylo ladené do šedé modré a tyrkysové. Evidentně není chlap bez vkusu.

"Sednout obě."zavrčel na nás a posadil se za ten stůl. Sedli jsme si do křesílek a Sam se rozvalil na gauč a s dálky nás pozoroval. "Tatio, můžeš mě laskavě vysvětlit, co sis do hajzlu myslela, že jsi ji nechala tady jenom tak pobíhat?" zavrčel směrem k ní a rozprostřel po celé mistnosti svoji sílu. "Já jsem byla s Samem jí vybavit pokoj, aby měla kde spát a tak. Ona totiž spala. Nevědela jsem, že se to stane. Myslela jsem si že se vrátim dřív než se vzbudi." Blekotala vydešeně a žmoulala si okraj trika. Daniel ji zastavil mávnutím ruky. "Chci vedět jaký si vymýslíš trest. Dnes večer se zastavíš a oznámíš mi to, jinak ho vymyslí někdo jiný."

Přesunul se pohledem na mě. Zrazu se otevřeli dveře a dovnitř nakračela tak čubka. V hrudi mi začlo vybrovat vrčení. "TÝ!" ukazala na mě prstem a už se chtěla na mě vrhnout. "Ty svině, co si myslíš o sobě!?" ječela po mě a snažila se ke mně dostat přes Sama. "DOST!" zahřímal Danieluv hlas přes celou místnost. " Sedni si a okamžitě ty Bree ak tady nemáš co dělat vypadni a ty Tatio taky! Okamžitě!" zavrčel na Tatiu a na Abbu co stala medzi dveřmi. Ty hned zmizli jak pára nad hrncem. Ta čubka se usadila na stůl a nasraně si mě přeměřovala. Holka ty jsi ješte na mě malá. Zasmála jsem se v duchu.

"Tori do křesla." Daniel si unaveně promnul čelo a Tori, pro mě stále čubka si sedla do křesla, kde seděla Tatia a Sam si sednul medzi nás na moji opěrku. "Ted chci vedět, co se stalo." Tori se hned nadechla k odpovědi. "Byli jsme s holkami na obedě v jídelně když došla tahle ta." Hodila po mě pohledem jak kdyby se divala na špínu."Tak jsme ji zavolali k nám nech se nají s námi ale ona nás hnusně odmítla. Tak jsme se s holkami dál bavili že? No a tak samozřejmě se stočila řeč i na ni, že je nová a tak. Po tom jak nás odmítla mi uklouzlo že je to buranka." Významě se koukla na Daniela a ja jsem na ni neveřícně koukala. "Ona to evidentně zaslechla a vyjela po mě jak besná. Napadla mě nožem na máslo. Zabodla mě ho do ruky." A jako na důkaz toho jejího story mu strčila skoro zahojenou ruku pod nos.

"Máš štěstí, že nebyl střibrný."zabručela jsem si pro sebe. Sam se začal po tichu smát a Daniel me slyšel taky, ale ona evidentně ne. "Dobře. Co na to řekneš ty?" opřela jsem se víc do křesla. "Co by? Když mi Sam ukázal kuchyň vzala jsem si jidlo a sedla do jídelny, potom došla tahle haravá fena a začla po mě štěkat, že je budoucí lupa a že já ji nevyšoupnu nebo něco takového blábolila." Daniel se významě kouknul na Tori a ta se ošila pod jeho pohledem. " Pak se po mě začla ohánět a tak jsem ji vykroutila ruku a přibila ji nožem ke stolu." Řekla jsem mu s pokojem angličana.

Sam se začal potichu pochechtávat. "Ulfricu já jsem neřekla, že budu lupa to rozhodnutí je samozřejmě na tobě." Začla se slovně lísat Danielovi. Ale žeby to neměla až tak jisté? Zasmála jsem se s chutí. Chci být u toho když ji někdo oznámi, že nebude lupou. Moje vnitřní já se dusilo smíchy. "Tori s tebou to proberu jindy, nemám dnes náladu na tvoje překrucovaní a povidkaření. Same doprovod ji zpátky do jejího pokoje a postarej se aby se o tomhle incidentu nikde nezmiňovala." Všichni jsme se zvedli na odchod a Tori chtěla něco ještě protestovat, ale Daniel ji odmával rukou. "Lethy ty tu zůstaneš." Polkla jsem na prázdno a zavřela dveře za němi dvouma.

Citila jsem jak se jeho vlk stáhnul ale stále jak kdyby volal na toho mého. Jenže ten muj se urazil a schoval se do mě. No jo jsme ženský, co čekal. "Chci vedět jak moc velké máš problémy s ovladaním svojí šelmy. Jestli máš nějaké výkyvy když maš změny emocí a no víš mě jako ulfrica to musí zajímat,"začal blabotat a rudnout. "Jestli nemáš problém obladat svou šelmu, no však víš." Nechapavě jsem se na něj koukla. "No jestli umíš svoji šelmu udržet pod kontrolou počas sexu." Viděla jsem jak mi rudne před očima. Ale ale náš ulfric je stydlivý.

"Kdyby si chtěla máme tady Erose i Erato, vlasně šrafo znáš je to Tatia."překvapeně jsem na něj koukla. A pak mi to došlo. "Tak to vůbec nebude si na mě nikdo oveřovat jestli se umím ovladnout! Do toho s kým spím ti nic není, a jelikož mi je jasné že se dlouho medzi lidi nedostanu, tak tě tu už duplem nemusí zajímat." Čím dál víc rudnul. A ja jsem se otevřeně bavila ale nasralo mě to, že by prostě mě měl někdo testovat. "Dobře to máš taky pravdu. Snad nám tu nikoho nedotrháš. Ohledně trestu za napadení člena svorky si to ještě rozmyslím a dám ti vědět. Mužeš jít." Překvapeně jsem se na něj koukla a zvedla se z křesla.

"Ulfricu." Oslovila jsem ho a on se na mě překvapeně podíval. "Ptej se." Vyzval mě. "Jak to myslela ta ču-teda Tori že ji ohrožuji?" nechapavě jsem se jej zeptala. On se s povzdechem opřel do křesla. "Víš za několik dní je lunapar a budu si vybírat lupu. Momentálně jste sokyně. Jestli se to tak da říct. Jelikož než jsi došla, byli jen dvě vlčice, co byli vhodné na ten post a Tori si myslela že nad Kirou vyhraje, i když Kira je Geri." Vyhukaně jsem na něj koukala. Já jako adeptka na lupu a to vzal kde? To bych musela přece o to nějak stát nebo prostě bych musela někoho porazit. "Jelikož jsi dnes svým zpusobem porazila Tori tím že jsi jí zranila a ona ti to neopětovala tak jsi se dostala medzi tři vlčice, z kterých na lunaparu vyberu svou lupu. A teď běž, mám i jiné věci na práci, než ti vysvětlovat jak funguje smečka. To jsi měla už vedět dávno." Otupeně jsem přikývla a vyšla z jeho pracovny.

Vůbec se netěším na ty dny než bude po lunaparu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama