Slza třetí 2 čast

22. ledna 2015 v 13:23 | MagicEbišiatko |  Vlčí slzy

Taxik za chviličku přijel tak jsem si sedla dozadu a pozorovala okolité budovy z okna auta. Ještě nějakou chviličku potrvá než se dostanu domů, tak jsem přemýšlela, jak se z té šlamastiky dostanu a co vlastně doma povím. Zrazu taxík zastal před naším domem. Schrastila
jsem pár bankovek a se slovem díky jsem je podala taxikáři. Až teď jsem si vzpomněla, jak jsem vystupovala že jsem si přilbu nechala u Liama. Boží.
Už jak jsem odemkla tak jsem veděla že to bude peklo. Protože okamžite se přiřítil Robert a střelil mi takovou facku až jsem slítla na zeď. Ani jsem se nestihla vzpamatovat a už začal po mně řvát. "Jako co si o sobě myslíš, ty malá couro?! Že se jenom tak sbalíš a půjdeš spát k tomu svému parchantovi, co se tady přemava na té své motorce ? Tak to ani nahodou děvenko !" štěknul po mně a zdrapil mě za loket a táhnul mě do patra bez ohledu na to, že jsem zakopávala po schodech. Rozrazil dveře na mém pokoji a mrštil se mnou o zem.
Začala jsem si třít bolavou tvář na kterou mi přistála facka. "Naval okamžitě mobil a peněženku." Znova po mě zařval a napřáhnul se mým směrem. Tak jsem jeho směrem odkopla batoh. Ten ho hned chytnul a vysypal na podlahu. Sebral mi mobil a hned ho vypnul.
Shrábnul peněženku a hodil z ní po mě občanku. "Piš si že od dneška se postarám že budeš chodit jenom do školy a na nic jiného nepomyslíš a tuplem ne na toho svého grázla!" syknul
na mě a odešel z mého pokoje.
Svezla jsem se zpátky na koberec a objala se rukami. Robert po mě hoděkrát řval, ale nikdy takle na mě nevybouchnul nedejbože, aby mě praštil. Přiložila jsem si prsty znovu na tvář,
pekelně to bolelo, až jsem sykla. Vysvlíkla jsem si bundu a prohlídla si ruku. Měla jsem ji červenou a odřenou jak se mnou smýkal po schodech. Zhodila jsem zr sebe tričko i rifle a stoupla jsem si před zrcadlo. Na tváři se mi rysovala červená vyboulenina, no pekně to se ještě vybarví. Ruku jsem měla celou červenou a nohy taky jak jsem je měla obité o schody.
Shodila jsem ze sebe zbytek oblečení a zalezla si do koupelny. Pustila jsem vodu do vany a dala tam trochu pěny. Než se napouštěla vana tak jsem si vytahla dezinfekci a vyčistila tech pár šramu co jsem měla. Stahla jsem si vlasy do gumičky vlezla do vody. Bože to na těch nohách tak štípalo. Zatla jsem zuby a ponořila se celá do vody. Teplá voda byla velice přijemná, začala jsem si hrát s myšlenkou, jaké by to bylo ponořit se pod vodu a už se nevynořit.
Ale Liam by mě za to zabil, jediný člověk kterému na mě ještě zaleží. Ve škole nikoho nemám protože jsem dcera toho pobožného a ani jsem nikdy neměla chuť se tam s někým seznamovat. Maminka se ani neozvala od kdy jsem doma, jestli jsem v pořádku a nechala Roba nech se mnou vytře celou halu. Opřela jsem se do vany a po tvářích mi stekla slza.
Nemám kam jít i kdybych chtěla. Mamka a Rob se o to postarali. Z rodiny s námi nikdo nekomunikuje. Za první slzou se vydala druhá. Roztřeseně jsem se nadechla. Tohle byl začátek, poprvé mě udřel. Co přijde příště? Viděla jsem před očima maminku, když jsem byla malá, jak celá zařila a byli jsme štastné. A co je to teď? On mě bije a ona ani nemůže pořádně říct svůj názor. Nalinkoval nám cestu životem, jak si to představuje. Mamka skončila s prací a je v domácnosti a ja mám jít studovat na školu, kterou bych v živote nechtěla dělat.
Dost! Jsem dospělá. Umím dělat své rozhodnutí. Musí jít z toho cesta ven. Budu sobec.
Musím pryč. A vím jak na to....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama