Šest ruzných druhů ličidel

21. ledna 2015 v 12:34 | MagicEbišiatko |  Bestie nikdy nespí
Daniel ze mě slezl a pak mě drapl za kožich a prohodil mě celou místností až jsem narazila do zdi. Slyšela jsem jak mi popraskali kosti a cítila bolest po celém těle. Proměnil se na člověka a sedl si ke mně. Položila jsem mu hlavu do klína a zaskučela. Chvíli mě hladil až promluvil. "Vymyslel jsem ti trest. Dnes na tebe někdo dohlídne a vyzdobíš celý sál na večírek sama. Bez pomoci." Zvedl hlavu a jeho oči se upřely ke dveřím. "Bree na tebe dohlídne a poví ti co a jak. Pokud to nestihneš bude tě čekat Bolverk." Jak domluvil tak se zvedl a odešel z místnosti.
V místnosti nakonec zůstala jenom dívka. Všichni odešli, protože zábava tady skončila. Tori asi odnesli ale ani jsem si nevšimla, že ji odnášeli. Dívka byla blondýna s krátkými vlasy a modrým melírem, byla celkem vysoká a měla pěknou tvář srdcového tvaru. "Čaues já jsem Bree. A ty asi Lethy, ta co to posrala na plné čáře." Zavrčela jsem na ni a proměnila jsem se zpátky. Bree sebou hodila na zem a tam si lehla i s mobilem v ruce. "Hele tam za těmi dveřmi je výzdoba a jídlo v kuchyni. Poraď si." Zakřenila se na mě a pokračovala v hraní na mobilu.
Kráva jedna pitomá. Prošla jsem dveřmi a narazila snad na tunu krabic. Vytáhla jsem jednu po druhé a začala věšet ty pitomé kytky po celé místnosti. Ty zdi přece jenom nebyli úplně holé a a byli na ní háčky. Tak kam se dalo tak jsem nadrbala kytky a girlandy. "Lethy, vzadu v místnosti je žebřík. Aby jsi mohla pověsit světýlka." Zakřičela na mě Bree. Odklidila jsem tedy prázdné krabice a dotáhla žebřík i s krabicemi světýlek. "Posraný světýlka. Blbý Daniel." Bručela jsem si pod nos a balancovala na žebříku.
"Ty jsi fakt pitomá, že jo?" ozvala se Bree. "Vážně si myslíš, že světýlka a Daniel je teď tvůj největší problém? Málem si zabila Tori, jednu co může být budoucí lupa. Víš vůbec jaký je za to trest?" hrdelně se zasmála a mě projel mráz po zádech. "Srdíčko za to je jáma." Zašeptala a mě zatřáslo a zježili se mi chloupky na zátylku. Jáma je asi pro nás největší strašák. Je to tak hluboká jáma, ze které se vlkodlak nevydrápe. Má hladké stěny a vlkodlaka tam zavřou buď na doživotí, aby umřel hladem, vyčerpáním nebo se upálil o stříbro. Tyhle jámy bývají tak metr v poloměru takže aby, jste se nedotýkali stříbra tak máte minimum prostoru na sezení natož spánek.
Bree už se mnou zbytek času nepromluvila. Nachystala jsem stoly, od švédských až po jen takové ty malé vysoké aby tam všichni ti idioti mohli postávat a bavit se. Dokonce jsem musela vytáhnout obrovský trůn. Bože to je tak kolosálně okázalé a trapné. Ale když jsem měla všechno hotové tak ten sál vypadal nádherně. Celý strop se třpytil světýlky. Stoly s občerstvením byli postavené po krajích místnosti ve čtyřech rozích byli stolky na sezení a stání a uprostřed u zadní místnosti byl ohromný trůn. Celé to doplňovaly velké květináče s naaranžovanými květinami. Otřela jsem si pot s čela a plouživými kroky jsem se vydala do své ložnice.
V ložnici jsem se ani nezastavovala a rovnou jsem se zavřela do koupelny. Nevysvlékala jsem se jen jsem prostě vlezla pod sprchu,kterou jsem pustila na plno a sesunula jsem se k zemi. Jsem vyřízená, ani ne fyzicky ale psychika to nezvládá. Vyškrábala jsem se ze země a sloupla ze sebe špinavé a teď i promočené oblečení. Pořádně jsem se vydrhla a zabalila do huňatého ručníku. Hodila jsem sebou na gauč a začala jsem cvakat s ovladačem. Po nějaké době se rozrazili dveře na mém pokoji. Tatia
"Panebože ty nejsi nachystaná. A prej jsi zas něco vyvedla. Dělej, vstávej!" trhala mi ručník ze sevřetí a když se jí to konečně podařilo tak jsem se nahá choulila pod polštářem. "Já nikam nejdu!" trucovitě jsem ji odsekla. Jenže to mě už Tatia hodila na postel a zaplula do mého šatníku. Po chvíli u mě přistál světle zelený komplet, podprsenka a tanga. Rychle jsem to na sebe natáhla než vylezla z šatníku. Znova mě chytla za ruku a posadila na taburet před kosmetický stolek. "Neodmlouvej a zavři oči. A vážně mlč." Vytkla mi a už začala na stůl vytahovat všechny možné šminky. Ofoukla jsem se na ni a uraženě si překřížila ruce na prsou.
Tahala mi vlasy, fénovala, česala a až po nekonečně dlouhé době mi dala pokoj. Už jsem myslela že je konec když mi všechno možné začala nanášet na tvář. Cítila jsem se čím dal víc frustrovaně. Trnul mi pomalu zadek a to je co říct na vlkodlaka. Tatia si povzdychla a vytáhla mě a nohy. "Teď tě obleču nedívej se!" zabručela na mě a protáhla mi přes hlavou jemnou sametovou látku. Jednu ruku po druhé mi provlékala do šatů. Připadala jsem si jak mimino. Cítila jsem jemnou látku po kolena. Na zádech mi zabručel zip. Pak jsem cítila jak mi zvedá jednu nohu tak jsem zašátrala po jejím rameni jako oporu. S menším zapotácením jsme nakonec obuli i druhou nohu.
Vzala mě za ruku a pustila mě. Nedočkavě jsem otevřela oči ale přede mnou stálo zakryté zrcadlo. "Měla jsi vidět svůj nadšený výraz" zasmála se Tatia a stáhla látku ze zrcadla.
Jsem v tom zrcadle vážně já?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daarin-sama Daarin-sama | Web | 21. ledna 2015 v 12:36 | Reagovat

Vďaka za komentár, napísala som ti k tomu aj odpoveď. :) A dávam si odkaz na tvoj blog na ten svoj. :) Spravíme si reklamu aspoň. :P

2 magic-ebisiatko magic-ebisiatko | E-mail | Web | 21. ledna 2015 v 12:40 | Reagovat

[1]: však jasné podpora, =) psala jsem ti na fb že si tě sem hodím =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama