Sedmipalcové podpatky

21. ledna 2015 v 12:36 | MagicEbišiatko |  Bestie nikdy nespí
Vyjeveně jsem se na sebe dívala. Moje blonďaté vlasy sa stáčeli v jemných vlnách a navrchu byli sepnuté sponou v tvaru břečťanu. Hnědé oči rámovali tmavě zelené stíny. Na krku jsem měla stejný náhrdelník a stejné náušnice. Šaty byli bílé barvy po kolena a přes to byla přehozená jemná krajka tmavě zelené barvy. Vzadu byla dlouhá a vepředu kratká takže jsem vypadala i vyšší. A hlavně vynikly ty nádherné bílé boty překryté taky zelenou krajkou. Vypadala jsem ohromě. Nadšeně jsem se otočila na Tatiu a stáhla ji do obětí. " Moc ti děkuji" zvýskla jsem a mačkala ji.
Tatia mě od sebe odtisla s úsměvem. "Pokrčíš mi šaty". Odtáhla jsem se od ní a prohlídla si ji. Měla na sobě sříbrné dlouhé šaty s holými zády. Jak ji znám vůbec se nedivím že nemá podprsenku a určite ani spodní prádlo. Zrzavé vlasy měla sčesané na jedno rameno a její modré usměvavé oči byli obtáhlé sříbrnou linkou. Už jsem chápala proč zrovna ona je Erato.
Pomalu jsme mířili do velkého sálu když Tatia vytáhla škrabošku a něčím mě našplíchala. "Co sakra děláš?" houkla jsem na ni. Ta se na mě jen uculila. "To víš, dnes je Noc zrození. Za prvé bez masky tě tam nepustí a za druhé nemůžeš mít svůj přirozený pach protože kdybys jsi si chtěla povyrazit tak tě pak přece podle vůně najde." Vykládala mi jak kdybych byla na hruškách a tohle byla největší samozřejmost.
Odevzdaně jsem pokrčila rameny a připla jsem si tmavě zelenou masku do vlasů přes oči. "Spokojená?" zabručela jsem na ni ale ji jak kdyby neměla dobrá nálada nikdy přejít. "Tak je hodná holka a teď se běž bavit."zamrkla na mě a vešla do sálu. "Tatio, a kde máš masku ty?" překvapeně jsem si ji prohlížela. "Ale hlupáčku já jsem Erato, mně to je fuk. Se mnou spala polovina sálu. A když si budou chtít vrznout vědí kde mě najdou." Smála se mi vysloveně do tváře a vmísila se do davu.
Paráda. Zamručela jsem si pro sebe a pomalu jsem se vybrala k nejbližšímu zdroji alkoholu. Dala jsem si nějaký drink s vodkou a prohlížela jsem si sál. Když se nad tím zamyslím téměř nikoho tu neznám. A toho koho znám tady není. Neviděla jsem žádnou známou tvář. Dokonce ani Daniela. Trůn zněl prázdnotou. Pozorovala jsem ploužící páry a klopila do sebe pomalu už šestý drink. Ta vodka ale mizne. Uchechtla jsem se pro sebe a objednala si další.
Někdo mě chytnul za loket. Když jsem vzhlédla tak vedle mě stál urostlý chlap s hnědými vlasy. Tmavě zelená košile mu přiléhala na vypracovaný hrudník a přes celý vrch tváře měl koženou masku. V duchu jsem si zahvízdala. To je kus masíčka. "Nejdeme si zatančit?" bez zaváhání jsem do sebe kopla drink a pověsila jsem se na jeho rameno. Odtáhnul mě doprostřed parketu. Nechala jsem se ním vést po parketě a plynule jsme proplouvali mezi jiné páry. Po několika písničkách se mi začala točit hlava tak jsem ho odtáhla k baru.
Objednali jsme si několik kol vodek a skoro celý čas jsme spolu nemluvili. Proč by? Tenhle večer není o mluvení jen musím si nalít trochu kuráže do krve abych se odhodlala k něčemu víc. Když už jsem měla dosti vtipnou náladu a šli jsme znova tančit vrazila jsem při zběsilejší kreaci do vedlejšího páru na čem jsem se začla ještě víc smát. Pan neznámý si mě přitáhnul do náruče a začal mi pomaly rtami jezdit po krku. Zapletla jsem mu ruky do vlasu a tiskla jsem si ho k sobě. "Půjdem jinam." Zašeptala jsem mu a nechala jsem se vytáhnout ze sálu.
Venku na chodbě byla tma. Pomalu mě táhnul po chodbě až otevřel dveře a vtáhnul mě do nějakého pokoje. Natisl mě na dveře a začal mě horlivě líbat. Polibky jsem mu opětovala a rukami jsem mu projížděla po zádech pod košilí. Pomalu jsem mu projela nechty znova po zádech a z jeho hrdla se ozvalo zamručení. Natisknul se na mě ještě víc a cítila jsem jak moc je "připravený". Rozepínala jsem mu pomalu košili zatím co on bojoval se zipem na mojích šatech až nakonec je ze mě stáhnul celé. Rukami mi hltavě projízděl po těle a hladil mě na prsou a pomalu postupoval dolů. Vytáhnul mi prsa z podprsenky a pomalu si s nimi hrál jazykem. Musela jsem zavzdychat. Slyšela jsem rozepínání pásku a tak jsem mu rukou zajela do kalhot.
V první moment jsem se zděsila té velikosti ale jak jsem rukou po něm začla přejíždět tak jak vzdychal mě dostávalo do kolen. Rukami se mi začal dobývat do kalhotek až nakonec je roztrhl. Na čem se zasmál. Přitáhla jsem si ho za vlasy a tvrde ho políbila. Po dlouhé době něco takové ve mně někdo vzbudil. Pomalu mě pohladil rukou a já jsem zavzdychala na co do mě vniknul prstem. Chvíli si se mnou hrál a jediné co mě drželo na nohou byla jeho druhá ruka. Nečekaně ze mě prst vytáhnul, natlačil mě na dveře a zvednul mě do vzuchu a celý do mě zajel až jsem vykřikla.
Po chvíli se začal ve mně pohybovat a byl to neskutečný pocit. Svoje vzdechy jsem tlumila v jeho rameni. Popadnul mě za stehna a položil mě na zem a tvrdě do mě přirazil a popřitom mi dravě líbal ústa. Už jsem se pomalu blížila vrcholu a on evidentně taky podle tempa jak do mě bušil. Když v tom mým tělem projel orgazmus. Vykřikla jsem a zatnula mu ruky do zad. Nechala jsem se unášet tím neskutečným okamžikem.
Cítila jsem jak na mě dopadl a přerývavě dýchal. Chytnul mě za bradu a tvrdě mě políbil. Ani jsem se nestihla spamatovat a bouchli dveře. Byl pryč.
Sezbírala jsem se ze země a rozsvítila. Napasovala jsem se rychle do šatů ale svoje kalhotky jsem ani za boha nemohla najít. S menším nadáváním jsem vylezla na chodbu a zamírila jsem si to zpátky do svého pokoje. Panebože já jsem blbka. Jen tak s někým cizím se vyspat. Z myšlenek mě až vytrhlo když jsem do někoho narazila. Tatia.
"Srdíčko kde jsi byla?" starostlivě se mě zeptala a pak se ji po tváři rozlil vševědoucí úsměv. Vztyčila jsem prst "Nic neříkej." a sykla na ni. Tatia se na mě jen pobaveně dál culila. A táhla mě zpátky do sálu. Daniel seděl na tůně a bylo vidět že je už tady celkem relativní klid. Začínalo mi být blbě. Vlkodlaci se sice opijí stejně rychle jak člověk ale rychleji střízliví a na mě to zrovna přicházelo. Tatia se celý čas držela u mě. Jednou za čas po mě hodila škodolibý úsměv ale jinak to naštěstí přešla bez poznámek.
Panebože co se to se mnou děje. Jen tak se s někým vyspat. Tohle jsem nikdy nedělala. A to mám šanci na to být lupou. Ne že bych teda zrovna o to stála. Momentálně mám tak černé svědomí že to ani víc nejde. Vybrala jsem se k švédským stolům a snažila jsem se aspoň něco málo sníst. "Lethy celý večer jsem tě neviděl." Zaznělo vedle mě a ja jsem přišla na to že je to Sam. Super jeden chlap z nevím kolikati škrtlý. "Ahoj Same, ráda tě vidím. Půjdem teda tancovat?" rovnou jsem na něj vybalila protože jsem vážně neměla náladu na to abych řešila společenský plky.
V půlce písničky se rozrazili dveře a dovnitř proudilo ostré světlo. Hudba i všechen rozhovor hned stichl. Dovnitř kráčela nadherná žena ve světle žlutém kostýmu, na krku perly a ty měla i ve vlasech, ve vyčesaném drdolu. Všude bylo slyšet jen klapaní jejich šíleně vysokých podpatků. Kolem ní šlo šest mužů svlečených do půl těla. Ta chůze jakou se nesla vyrazovala dych. Všichni jsme ji hltali očima. Ta elegance a ryzí síla co s ní vyzařovala byla neskutečná.
Došla do půlky sálu a když promluvila byl to jak led. "Jak sis dovolil mě pozvat na tak důležitý lunapar?" rezonovalo celou místností.
Daniel se zvednul z trůnu a vyjeveně koukal na tu majestatní ženu. "Matko co ty tady děláš?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama