Kapitola číslo 5

24. ledna 2015 v 17:49 | MagicEbišiatko |  Sukuba: Mrcha z podsvětíSeděla jsem stále u kuchyňského stolku a dopíjela už temeř studené kafe. U mě v obyváku se Edmund domlouval s dlouhonohou blondýnou jménem Adelyn. Prej je taky sukuba a měla by mi pomoct. Jenže k čemu ? Stejně za všechno může Edmund. A taky Drake. Vůbec mě neměli označovat. Co si to vůbec dovolili. Co jsem nějaky volně dostupný majetek ?
Do kuchyně nakoukla Edmundova hlava. "Můžeš?" zeptal se mě a ani nečekal na odpověď a stáhnul se zpátky do obyváku. S povzdechem jsem spolkla poslední doušek kávy a vžila hrnek do umyvadla. Co mě ted čeká ? Vešla jsem do obyváku a tam byli všude roztahané krámy. Šminky hadry boty. Zaupěla jsem. Nenavidím modu. Nestačí že se mám společensky oblekat do práce? I když je pravda že i s tím mi musela pomáhat Connie.
Connie když si na ni vzpomenu tak mi je zle. Jak se na mě vykašlala a nechala mě napospas všem jejich husám. Ne nebudu na to myslet. Už tak je mi na zhroucení z pomayšlení že je ze mě nějaká pekelná bytost. A to jen proto že si to nějaý blbečci zamanuli.
Adelynn stala uprostřed místnosti v třiptivých šortkách a mini tílečku.znechuceně si prohlížela moje staré vytahané tepláky a bilé triko s pár díramy. Mě to oblečení přišlo pohodlné ale ona se tvářila jak kdyby to bylo nechutné. "To mě je nadělení." Ironicky řekla a začla mě obcházet. "Můžu vidiet tvoj fotku jak jsi vypadala před." Naznačila rukou k mojí postavě a ja jsem prkotně začla hledat nejnovější fotku. Vytahla jsem ji zmuchlanou ze stolku a podala ji Adelyn.
"Tak koukám že u tebe to byla spíš výhra." Zasmála se a mě se přestavala líbit čím dal víc. "Ale to nic zlatíčko naučím tě žít s novým já a těžit s něho to nejlepší." Usmála se na mě zařivým úsměvem a ja jsem si vůbec nebyla jistá jestli byl upřimný. "Takže jelikož jseš nabita."u slova nabitá naznačila uvozovky "Tak nebudeme tě proměnovat pomoci tvé síly ale normálně. Myslím si že na to jak používat sílu přijdeš sama. Vlasně je to jednoduché jen si pomyslíš jak by jsi chtěla vypadat nebo mít na sobě a ono se to zjeví. Hlavně mysli na to že čím vzdalenější je proměna od tvého já tak tím je naročnější."Důležitě se na mě koukla
A hlavně když se vybiješ tak se vratíš do původní podoby."Vykladala halvě tu psolednou část jak kdyby to byla nejhorší muka. Chytla mě za ruku a posadila mě na židly bez opěrky. "Takže s tvými vlasy nebudeme dělat nic, jsou krasné a hlavně barva k tobě jde. Jen tě naličim, udělam manikúru a dame menší vysvětlení co si kam oblikat." A začlo zdlouhavé mučení.
Po temeř 14 hodinách jsem byla naličená černými stíny které zvyraznovali moje hnedé oči. Na nohou jsem měla snad milion centimetrové podpatky a černé minišaty které se tak zvláštně leskly. Rty jsem měla přetřené leskem a už jsem dostala třikrát seřvané že ho nemám jíst. Vlasy se mi mírně vlnili a bylo mi zle od žaludku. Měli jsme jít do baru a já jsem se měla předvíst. Nikdo nebral ohled na mé upenlivé prosby že jsem nikdy nikoho nebalila.
Doma jsem měla kopu nového oblečení, už dokonce nachystaného k sobě aby pekně ladil a povešeného v skříni. K každému outfitu jsem měla nový pár bot. Prostě šilené. A ta obrovská krabice s doplňky. Odkud jam a vedět že když mám kamínky na tričku tak nesmím k tomu zlaté naušnice ? Nebo jaký je rozdil medzi leopardem a sněžným leopardem?
Ted kráčíme k jednomu z barů a mě se tam vážně nechce. Adelyn vyměnila šortky a triko za neonově ružové šaty bez ramínek a vysoké kozačky. Nevzala bych si to na sebe. Nejhorší je zvyknout si že už se nemusím bát si něco obléct. Adelyn visela Edmundovi na rameni a něco se domlouvali. Do ted ji chválil jakou skvělou práci na mě odvedla.Vážně tahle situace mi nebyla přijemná.
Vyhadzovač u baru se na nás jen kouknul a nechal nás vejít dovnitř. Vevnitř hrála ohlušujíci hudba. Všude jsem citila pot a popřípadě zavala mým směrem nějaká vonavka. Adelyn pustila Edmunda a zatahla mě k baru. "Co si dáš?" rozzarene se na mě usmála. Zakývala jsem hlavou že nic ale ona jen mávla rukou. "Barmané!"dlouze zařvala a naklonila se přes bar tak že byla půlkou těla za barem. Došel nějaký mladý kluk a zařivě se na ni usmál. "Jé Joshua. Milačku ja a moje kamarádka si vezmeme lahev vodky a nějaký džusík." Vrkala na něj a hrala si s jeho vázankou.
Spod hnědé kštice se do mě zabodli tmavě zelené oči. "Zase jseš tu se svojí pakaží?" zavrčel na ni a se mnou to cuklo. Jenže Adelyn se nad tím ani nepozastavila. "Bereme si stůl 6 ano?" vrkla na něj a sklouzla s baru. Potáhla mě za ruku a tahla mě přes parket k boxu 6. Ještě jsem se stihla ohlídnout na toho barmana. Opiral se o bar a neskutečně se na nás mračil. Udělala jsem něco?
Posadila jsem se na kraj boxu a tam se už roztahoval Edmund. Kolem něj byla slabá záře a bavil se s nějakou dívkou. Dívka jak si všimla mě a Adelyn tak se rychle vytratila. "Tak co Saro? Jdem tančit ?" vrkla na mě Adelyn a lila do mě panáky. "Nebo počkáme až budeš mít hladinku?" spiklenecky se s Edmundem zachechtala a ja jsem do sebe vlila druhou vodku. "Myslím si že mi to nebude dlouho trvat ale pak prosím, odtahněte mě domů ano?"
Očami jsem si prohlížela bar a i tančný parket jestli najdu někoho zajímavého na sbalení. Jenže oči mi pořád sklouzavali k barmanovi. V bilé košili poletoval za barem. Ladně se vyhýbal ostatním barmanům. Občas s někým prohodil slovo nebo vyhodil do vzuchu láhev a poté ji plynule chytnul a nalil obsah do skleničky.
Někdo do mě z boku ždouchnul. "Copak někdo se nám zamiloval?" mrkla na mě Adelyn a mě se hned po tváři rozlila červen. Edmund se procpal kolem mě z boxu. "Omluvte mě za chvýli se vratím." Zavrčel a zmizl v davu. "Co mu je?" zeptala jsem se Adelyn ale ta jen pokrčila rameny. "To víš andělé a ty jejich majetnické sklony. Časem si zvykneš." Zamíchala si svým drinkem a upřela taky oči na plac. "Tak kterého si bereš?" sebevědomě se usmála a ja jsem nervozně polkla protože k nám mířila dvojice kluků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denča Denča | 29. ledna 2015 v 21:15 | Reagovat

Super kapitola :) V jeden večer sem přečetla všechny příběhy a všechny jsou moc dobré :) už se nemůžu dočkat další kapitoly :)

2 magic-ebisiatko magic-ebisiatko | E-mail | Web | 29. ledna 2015 v 21:39 | Reagovat

[1]: No netuším, dneska by mohlo něco přibudnout :D

3 AlysonSky AlysonSky | E-mail | Web | 11. října 2017 v 20:18 | Reagovat

https://www.instructables.com/member/SusannahAmethyst/

4 AlysonSfq AlysonSfq | E-mail | Web | 25. října 2017 v 20:14 | Reagovat

http://tinypic.com/useralbum.php?ua=xDroBU9Q%2BPRnwxBE9XcXaYh4l5k2TGxc&as=new

5 AlysonDyu AlysonDyu | E-mail | Web | 29. října 2017 v 19:07 | Reagovat

https://spark.adobe.com/page/hiCRYxjapyozE/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama