Čtyři trapné situace

21. ledna 2015 v 12:31 | MagicEbišiatko |  Bestie nikdy nespí
Do večera jsem seděla u Tatie v pokoji a měla jsem pocit, jak kdybych měla zaracha. Tatia mi ztropila scénu hned, jak jsem vylezla z Danielovovy pracovny a odtáhla mě k sobě do pokoje. Teď jsi přelakovávala nehty a já jsem se neskutečně nudila. Občas něco bleptla a snažila si vymyslet dostatečný trest. Okolo šesté někdo zaklepal na dveře pokoje a do pokoje vezla blondatá hlava.

"Šéfik vás chce vidět."mrknul na nás a hned se ztratil. Tatia hned stala na nohách u dveří a nervozně přešlapovala na místě.

"No, tak dělej Lethy."

Zvedla jsem se a znova jsme kračeli nekonečnými chodbami. Ale už jsem se začínala orientovat u Petrových dveří doprava kolem dveří Paula. A zase jsem se v tom ztratila. Došli jsme před ty strašidelné bílé dveře. A po zaklepání jsme vešli dovnitř. Medzi dveřmi jsme se minuli s tou druhou, co byla v jídelně.

Posadili jsme se do křesel. Daniel se chvíli přecházel než si sednul. "Vymyslel jsem pro vás trest." Ďábelsky se mu leskly oči. "Tatio, vezmeš tady slečnu dominantí na nákup a nakoupite vybavení do jejího pokoje a nějaké oblečení a takové ty vaše věci. Ale ty máš zákaz si cokoliv koupit!"vítězoslávně se na ni usmál a Tatia vypadala, že to s ní sekne. Chudák holka, ta má fakt špatné priority. "A to platí až do tohoto lunaparu." Tatia otvírala a zavírala ústa, a pak se rezignovaně opřela do křesla. "Ted bež, potřebuji s Lethy něco probrat. Dnes bude spát ještě u tebe a zítra ráno zajdete na nákup. Půjdu s vámi potřebuji si totiž něco zařídit."

Tatia hodila po mě vyznamným pohledem a odešla z mísnosti. Už vidím, jak jí v hlavě šrotují kolečka, co všechno nakoupíme a co všechno si "půjčí". Vlasně poprvé v životě budu mít vlasní pokoj. To bude baječné. Už jsem se těšila jak si pustím radio na plné pecky a budem moct být v koupelně, jak dlouho chci a mít komiksy, kde jen chci. To bude žůžo. Pak mě padnul pohled na Daniela.

"Chceš ted slyšet svůj trest?" opřel se do křesla a pozoroval mě.

Opatrně jsem si ho přeměřila, Tatiu taky nepotrestal nějak zvlášť krutě. " Jo, jsem zvědavá, co jsi vymyslel." Odhodlaně jsem se na něj koukla.

"Až do lunaparu budeš dělat v mé kanceláři, to znamená provedeš inventuru v kartotéce a oštitkuješ vše a dáš na správné místo. Budeš mi dělat kafe a zařizovat po budově věci, co potřebuji. Vlasně budeš taková moje malá sekretářka." Zasmál se sám pro sebe.

Super takže já mu budu dělat rohožku. Jak to že Tatia dostala len trest, že nepojde nakupovat a já mu budem dělat otroka ? Tak to teda vůbec ne. "Jako já ti mám dělat sluhu? To si ze mě děláš srandu!" pohoršeně jsem se na něj koukla. Přeskočil stůl,chytnul mě pod krkem a zatlačil mě do sedačky.

"Ty budeš dělat, co já chci." Zavrčel na mě a cítila jsem na svojí kuži jeho drápy. Celý se klepal zuřivostí a viděla jsem, jak mu za očami probleskuje šelma a drápe se na povrch. Zavřel oči a zhluboka se párkrát nadechl aby se uklidnil. Pozorovala jsem jeho tvář z té blizkosti a viděla jsem mírné strniště i kruhy pod očima. Naposled se nadechl a já jsem sykla bolestí, po klíčni kosti mi totiž tekl praminek krve. Jeho drápy mě poškrábali na krku.

Daniel otevřel oči a prudce se nadech. A já taky. Cítila jsem naše šelmy ve vzduchu, jako kdyby kolem nás byla všude statická elektřina. Vpíjel se do mojích oči těmi svými modrými. Znova jsem tam viděla tu šelmu. Ted měl omnoho tmavší oči a ja jsem se začinala klepat. Přece jenom je to můj ulfric. Mého vlka to k němu podvědomě táhne.

Jeho oči sklouzli k mým rtům, a pak putovali k mému zranění. Jeho ruka se změnila zpátky a já jsem na krku cítila jak mi dělá jedním prstem kroužky na kůži. Naběhla mi z toho husina po celém tělě. Roztřeseně jsem se nadechla a on sklonil hlavu k mému škrábanci. Mírně jsem zaklonila hlavu aby měl lepší přístup a on přesunul jednu svoji ruku mě do vlasu a druhu mi na bok.

A pak mě tu ranku olízl a vtisknul mi na ni pusu. To mě úplně rozklepalo. Z ničeho nic mě popadnul za stehna, otočil se se mnou a vysadil mě na svůj stul. Obmotala jsem mu nohy kolem pasu a dala mu ruce kolem ramen. Na nic nečekal, chytnul mě za tvář a políbil mě. Prudce, na nic nečekal a jeho jazyk prozkoumával moje ústa. Úplně mě dobýval. Muj mozek přestal fungovat.

Ale cítila jsem, jak šelma ve mně pokojně přede. Když se Daniel odtrhl oděně a opřel mi hlavu o rameno takže jsem mu do tváře neviděla. Do prdele co se to stalo? Muj mozek se pomalu okysličoval a začlo mi docházet co se tu dělo. Do hajzlu.

Mírně jsem štouchla do Daniela, ten zvednul hlavu a upíral na mě podhled. Byl ve tvářích uplně rudý. On po mě vyjede a pak se červená? To si dělá ze mě srandu. "Já bych se ti chěl omluvit, tohle nebylo běžné." Nechápavě jsem na něj nakrčila obočí. "Víš Lethy…" povzdechnul si. To mu ten jeden polibek vzal krev z hlavy a nahrnul do oných partií nebo co, že se nedokaže vyjádřit?

Odstrčila jsem ho od sebe a seskočila ze stola. "Nebudeme to řešit ne snad ? To bude asi tak nejlepší, přece jenom jsi ulfric. Promiň, kdybys byl řadový vlk tak bych si možná dala říct." Bože, já som kravka, co jsem to ze sebe vypustila. Očima jsem těkala po celé mísnosti jen abych se nemusela kouknout na něj. "Hm, tak já jdu radši. Uvidíme se zítra na těch nákupech."

Rychle jsem prošla kolem něj ke dveřím. "Lethy. Já kdybys chtěla…" neotačela jsem se a dál držela kliku na dveřích. "No, já jsem chtěl si pak číst abych veděl něco víc o tvém původním klanu, tak kdybys si se chtěla pak přidat. Samozřejmě pochopím jestli odmítneš." Otočila jsem se a věnovala mu jeden rychlý pohled. "Uvidím."zamumlala jsem potichu a vyšla z jeho kanceláře.

Rychle jsem přešla do pokoje Tatie. Tam byla Tatia rozvalená na posteli a na gauči seděl Sam a Paul. Pozdravila jsem je a sedla si na postel. Dál rozebírali nějakou tému a ja jsem jim stejně moc nevěnovala pozornost. Vzala jsem si nějaké oblečení a zalezla do sprchy. Po dlouhé sprše a snaze nemyslet na Danielove horké rty jsem vylezla z koupelny oblečená do šedých karaťásků a ružového tílka. Opřela jsem se zády o kraj postele. "Tatio, spletla by jsi mi cop prosím?" koukla jsem na ni prosebnými očkami.

Paul se pobaveně zasmál. "Koukám, že jsi si tady každého omotala kolem prstu a za takovou chvilku." Já jsem se na něj zamračila a ukázala mu prostředník.

Hned se ozval Sam, "Koho by jsi tady měla omotavat kolem prstu?" šťouchnul do bratra a ten padnul z gauče.
Paul na mě ukázal prstem. "Však se koukni jaký má cucflek! Takové dělají jenom ti, co je fakt umí!" všechny pohledy se stočili na mě a ja jsem si hned položila ruky na krk s obou stran a zalévala mě červeň. Jakto, že jsem si toho v koupelně nevšimla. Tatia se vedle mě zhluboka nadechla a pak vyhlásila. "Sex neměla, to by bylo cítit." Zamračila jsem se i na ni "Dejte mi pokoj."

Paul se ještě víc rozzářil. "Tak copak srdíčko, kdo ti tak rychle padnul do oka ?" šklebil se na mě dál. "Myslel jsem, že náš ulfric, ale ten je zdrženlivý jak beránek." Na čem se Tatia zasmála a já jsem zrudla ještě víc. Naštěstí si toho nikdo nevšiml. Zahrabala jsem se pod peřinu a vykoukala jen trošku a snažila se být neviditelná zatím, co oni diskutovali, kdo by to mohl být. Asi po půl hodině to rozpustili a Tatia si zalezla z druhé strany postele a hned usla. Celý čas jsem se převalovala a nešlo mi usnout.

Po chvíli přemyšlení jsem se vyhrabala z postele a půjčila si župan od Tatie. Po tichu jsem se vykradla z pokoje a vydala se k Danielove kanceláři, když jsem tam ale vešla nikdo tam nebyl. Všude byli rozhazené knihy a nějaké papíry. Na stole jsem zahlídla složku ze které trčely fotky. Ze zvědavosti jsem ji otevřela a hned mě bylo na zvracení. Byli to fotky mého starého domu, mojí smečky. Dům byl ohořelý a napůl zbořený. Ze suti tam trčela ruka. Ten náramek jsem hned poznala. Pak tam byli fotky těl, teda spíš toho, co z toho zbylo. Jak jsem proházela složkou na konci byla moje fotka, jak spím.

Z zamyšlení mě vtrhlo zavrzání podlahy. Prudce jsem se otočila a pustila složky zpátky na stůl. Mezi dveřmi, co byli ještě v mísnoti stál Daniel. Asi měl ložnici propojenou s pracovnou. Pak jsem si po pořádně prohlídla a hlasitě jsem polkla. Byl celý mokrý a kolem pasu jen ručník. Po tělě mu stíkali kapičky vody a viděla jsem další jizvy na hrudníku,břiše a některé se táhli i na záda. "Nechtěl jsem abys to viděla." Znova jsem zrudla když jsem si uvědomila, že mě přistihl jak na něj zirám. "Já, uhm, omlouvám se. Myslela jsem že to pozvání platí. Radši půjdu."

"Lethy klidně zůstan. Mě to nevadí." Zakroutila jsem hlavou. "Ne to je dobrý, jeden cucflek mám nepotřebuji další. Myslím si že bych to znova vysvětlit neveděla." Mírně jsem se usmála a otočila se k odchodu. "Omlouvám se." Zašeptal a zmiznul ve svém pokoji. Zakroutila jsem hlavou a přemýšlela nad tím jak jsem mohla být tak blbá, že jsem se tam vydala zpátky. Zalezla jsem do postele a hned usnula.


Ráno jsem v pokoji našla vzkaz nech se obleču a upaluji na snídani a prej nech si vezmu kabát, že půjdeme do města. Vzala jsem si lodičky k tomu černé legíny a modré volné tílko a koženou bundu. Vlasy jsem si stáhla do vysokého culíku a vydala jsem se do jídelny. V jídelně byl hluk, protože tam bylo celkem dost lidí. U jednoho stolu seděl Sam, Paul, Tatia a Daniel. Panebože, to dnes bude zas trapas.

Posadila jsem se ke stolu a zamumlala všem dobré ráno. Vzala jsem si chleba a nějaký salám a snažila jsem se sníst aspoň trochu, ale když kousek ode mě seděl Daniel a furt mě pozoroval tak to nešlo. "Ty Danieli, víš o tom že tady Lethy si někoho našla?" vypustila s úst Tatia a já jsem myslela, že ji dobodám nožem na máslo, co jsem držela v ruce. Opatrně jsem se na něj koukla a ten mě pozoroval s nadzvednutým obočím. "To je zajimavé." Pokyval hlavou a všimla jsem si, jak mu v očích problesklo pobavení. Fajn, když teda si hrajem na to že se nic nestalo, jak myslíš.

Po snídani jsme se všichni naskládali do jednoho velkého auta. Řídil Sam a já jsem seděla vzadu s Tatiou a Paulem. Paul nám celou cestu vykládal nějaké vtipy a zabavné historky. Celou cestu jsme se řezali smíchy. Do zadu se otočil Daniel. "Dámy, dnes nakupovat nábytek nemusíte. Nábytek přišel už dnes ráno." Tatia začla něco fňukat o tom, že se těšila ale mě to bylo celkem fuk. Myslím si, že pokud ten pokoj budu mít sama pro sebe tak to bude jedno.

Zastavili jsme před velkým nakupním centrem. Tatia na nic nečekala a už mě táhla dovnitř. Jako první jsme zabruslili do drogerie, kde jsme stavili čas k čichaní pěn do koupele a šamponů. Nakonec jsem si vybrala s pomerančovou vůní a nějaké s vůní čokolády. Samozřejmě dostala jsem přednášku o šminkách, a nevím o čem všem. No odcházeli jsme s dvěmi taškami a to mělo být pro mě. Pane na nebi zachraň mě od téhle maniačky. A takhle to šlo postupně. Nakonec jsme museli zavolat Paulovi, aby nám pomohl s taškami. Měla jsem kopu bot, kabelky, bundy, ryfle, trička, nějaké šperky. Snad všetko možné. Protože o všem Tatia tvrdila, že to je nezbytné. Už nám jen zbývalo spodní prádlo.

Ta holka má v zadku raketu. "Tatio pojďme nejdřív někam na kafe, prosím." Boleli mě nohy z lodiček. Mě! Vlkodlaka! Chápete to ? Sedli jsme si do jedné kavárničky, objednala jsem si karamelové latte a po chvíli se k nám přidali i chlapi. "Tak ještě potřebujeme do Victorias a do Nobles navrchu." Dopili jsme kávu a zaplatili. Chlapi se táhli za námi. To jako jsou s námi? Ne ne ne. Proč já?

V obchodě se nás ujmula celkem sympatická prodavačka. Chlapi se posadili na malý gauč až na Paula, který nebezpečně obcházel regály a každé druhé věci se smál. Prodavačka mi vzala míry a už se to ke mně hrnulo. Podprsenky, barevné, vzorované krajkové pruhledné, tanga, kalhotky syringe. Všechno možné. Něco málo-víc spíš jsme vybrali. Tatia si trvala i na plavkách, tak jsem si vzala černé monoikny a světle žluté bikiny. Pak začla ke mně tahat různé negližé. To se zkoušelo na spodní prádlo, takže prostě mi nechali rozcapenou kabinku. Daniel celý čas seděl naproti kabince a pozoroval mě. Bože, to je tak trapné.

Prodavačka došla se světle modrou košilkou, celou průhlednou. Ta mě byla celkem dobrá, byl k ní podvazek a tanga. Opatrně jsem koukla na Daniela a ten maličko přikývnul. Takže jsem ji brala a potajmu jsem se pro sebe usmívala. Pak Tatia dolítla s korzetem, jeden mi strčila na denní nošení a pak prej jeden pro toho mého. Korzet byl černý se stříbrným vzorem. Vepředu na háčky a vzadu na široké šněrovaní. K tomu mi ukazovala nějake samodržicí silonky a nějaké kalhotky. Koutkem oka jsem si přeměřila Daniela. Ten mě hltavě pozoroval v tom korzetě. A to jsem ještě na sobě neměla ty silonky a kalhoty, že jsem byla v kratasích. Vyplazla jsem na něj jazyk a on si poposedl. Všechno jsme zaplatili a tašky nacpali klukům.

Tatia mě táhla do posledného obchodu s šaty. Po dlouhé době vybírání jsme vybrali pár minišatů a nějaké na lunapark také sexy. A poslední byli černé poseté kamínky. Měli holé záda a rukávy byly pruhledné taky s kamínkama. Obepínali celé moje tělo a byli dlouhé. Připadala jsem si v nich jak bohyně. Tak jsme je vzali. Jak jsme odcházeli tak mě Tatia zatáhla ještě k botám. Vybrala černé vysoké lodičky na platformě s modrou mašlí vzadu a ještě černé a červené taky na vysokém podpadku a platformě. "Ber to jak dárek." Dala mi do ruky tašku.

Nechapavě jsem se na ni koukla. "Jaký dárek?"

"Dárek k spodnímu prádlu. Vybrala jsem ti je k nejhezčím kouskům. Pojď pujdeme už, pomalu bude večer." Zasmála se a já jsem unaveně sedla do auta. Ted jsem seděla vepředu a řidil Daniel. Ani nevím jak, ale prostě jsem usla. Ta Tatia mě zmohla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama